Przejdź do treści

Scena Plastyczna KUL

Opis teatru

Scena Plastyczna KUL to jeden z najstarszych lubelskich teatrów, który powstał w 1967 r. na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W ciągu tych wielu lat teatr zyskał wewnętrzną siłę i rangę, obecnie prezentując klasyków teatru oraz prowadząc szereg nowych projektów artystycznych.
Scena Plastyczna KUL ma swoją siedzibę przy Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin. Można tam skontaktować się pod numerem telefonu 81 445 45 02 lub adresem e-mail scena@kul.lublin.pl.
Zarząd teatru kieruje Kierownik Artystyczny Alicja Jachiewicz-Szmidt, która wraz ze swoim zespołem specjalistów tworzy innowacyjne działania nie tylko na scenie, ale również wspierając inne aktywności twórcze, jak warsztaty, edukacje artystyczne i spotkania z widzami.
Scena Plastyczna KUL jest dumna z szerokiego repertuaru przedstawień, zarówno znanych klasyków teatru, jak i twórców współczesnych, które wzbudzają ogromny entuzjazm. Teatr cieszy się popularnością wśród jej lubelskich i międzynarodowych publiczności. W teatrze mo

Aktualności

Adres teatru

al. Racławickie 14, 20-950 Lublin

Zarząd/dyrekcja

kierownik artystyczny: Alicja Jachiewicz-Szmidt

Kontakt

Telefon: 81 445 45 02
Adres e-mail: scena@kul.lublin.pl

Sprawdź repertuar i kup bilet