Przejdź do treści

Polka dot

Opis teatru

Polka dot to jeden z najbardziej znanych teatrów w Gdańsku. Został założony w połowie lat 90-tych i od tego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Teatr zajmuje się przedstawieniami zarówno klasycznymi, jak i współczesnymi. Repertuar obejmuje sztuki od komedii do dramatów.

Zarząd teatru tworzą Bożena Zezula, Edyta Niemiec i Tomasz Lipski. Wszyscy są doświadczonymi aktorami i reżyserami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży teatralnej.

Polka dot oferuje szeroki wybór wydarzeń, w tym warsztaty, koncerty, spotkania i wykłady. Teatr organizuje również regularne przedstawienia dla dzieci i dorosłych.

Polka dot znajduje się w Gdańsku przy ul. Azerek. Można się tam skontaktować pod numerem telefonu lub adresem e-mailowym ulazerek@yahoo.com. Teatr oferuje również możliwość zakupu biletów online.

Polka dot to wyjątkowe miejsce, które oferuje wiele możliwości dla miłośników sztuki. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, wyjątkowemu repertuarowi i wygodnym usługom, Polka dot stała się jednym z najbardziej cenionych teatrów w Gdańsku.

Aktualności

brak info

Adres teatru

Gdańsk

Zarząd/dyrekcja

Bożena Zezula Edyta Niemiec Tomasz Lipski

Kontakt

brak info
Adres e-mail: ulazerek@yahoo.com

Sprawdź repertuar i kup bilet